Naše služby

Mobilní masáže

Alternativa pro klienty, kteří upřednostňují masáže v soukromí

Stále více jsou velmi oblíbenou variantou mobilní masáže, tj. masáže ve Vašem soukromí. Na Vaše přání se k Vám dopravíme po Praze případně i s masážním lehátkem nebo lehkou podložkou.

Z časových důvodů přípravy na mobilní masáž je nutné masáž objednat min s 2 hod předstihem. Při objednávce je potřeba počítat s příplatkem za převoz masážního lehátka 400 Kč po Praze, bez masážního lehátka příplatek za masáž po Praze neúčtujeme. Mimo Prahu bude započteno k masáži jízdné.

 

Terapie – metoda EFT (Emotional Freedom Technique = Technika emoční svobody)

Příčinou všech negativních emocí je trhlina v energetickém systému lidského těla.“ Cary Craig

Všichni si přejeme být zdraví, šťastní, spokojení, úspěšní a mnoho jiného.

Emoce, které denně prožíváme, nás mohou v našem životě více či méně ovlivňovat, omezovat či dokonce paralyzovat a my se dostáváme do bludného kruhu v osobním životě, ve vztazích nebo například v práci.

Metoda EFT (Emotional Freedom Technique) patří do oboru energetické meridiánové psychologie v kombinaci s fyzickou prací těla. Metoda je bezbolestná a bez vedlejších účinků. Pomocí jednoduché metody poklepávání na akupunkturní body dojde postupně k odbourávání negativních emocí a okamžitě se řeší příčina problému.

Tvůrcem a zakladatelem metody EFT se stal v 90.letech americký inženýr Gary Craig, který zjednodušil již vytvořenou původní techniku TFT dr.Roger Callahanem. Metoda EFT (Technika emoční svobody) je díky tomu velmi rozšířena v Anglii a USA. V České republice je technika známa více než 10 let.

Touto metodou si dokážete i Vy sami pomoci každý den.

V případě dotazů, konzultace či samotné práce s metodou EFT nás kontaktujte. Ukážeme Vám, jak jednoduché je pracovat s našimi emocemi a jak si život naplno užívat.

Ceník terapie EFT:

 

1 h terapie EFT           700 Kč

Koučovací hodina      800 Kč

 

Dárkový poukaz

Věnujte dárek v podobě krásného dárkového poukazu na jakoukoliv masáž. Darujte poukaz k jakékoliv příležitosti a my Vám vytvoříme poukaz dle Vašeho přání.

Dárkový poukaz je možné vyzvednout osobně, případně Vám jej zašleme poštou nebo emailem.