Náš tým

Jsme tým profesionálních masérů a terapeutů, kteří vnímají masáže a terapie jako poslání. Zajisté poznáte po masáži nebo po terapii, že byla péče provedena s láskou a úctou. Představujeme Vám náš tým a naše studio.

 

Zdeňka

Zdeňka je dostupná pondělí, středa, čtvrtek, pátek 10-21h a neděle pouze dle objednávek

Zdenka       Objednat se ke mně můžete na:

             Regenerační a relaxační masáže

             Ayurvédská masáž

             Antistresová masáž hlavy a obličeje

             Peelingové olejové masáž

             Masáž lávovými kameny

             Tao masáž

             Konzultace, Mobilní masáže

                                                                             Individuální lekce Ashtanga jógy pro začátečníky

Masážím se věnuji aktivně od r.2011, kdy jsem absolvovala akreditovaný kurz a je to můj životní styl, ve kterém se stále rozvíjím. Využívám spíše jemné techniky k uvolnění a naprosté relaxaci. Při masáži pracuji s individuálním holistickým přístupem ke každému klientovi. Věnuji se terapiím metodou EFT a konzultacím v oblasti duševních a fyzických potíží. Věnuji se rovněž meditacím a Ashtanga józe, kterou jsem začala studovat na cestách v Indii. Hovořím anglicky a německy.

Vlastním osvědčení: Rekvalifikační kurz masérů, Lávové kameny, Indická a antistresová masáž hlavy, Medová masáž, Balijská masáž, Energetická tao masáž, Tantrické masáže, Kašmírská tantra, Vaginální mapování

 

Ruda

Ruda je dostupný denně od 18:30h a víkendy na vyžádání ověříme

foto web3,

    Objednat se ke mně můžete na:

        Sportovní, relaxační a rekondiční masáž

        Ayurvédská masáž

        Indická a antistresová masáž hlavy a obličeje

        Peelingové olejové masáže

        Breussova masáž

        Havajská masáž Lomi-Lomi

        Masáž lávovými kameny

        Tao masáž

Masážím se věnuji od roku 2013, kdy jsem poprvé začal studovat druhy masáží a jejich vliv na relaxaci organizmu. Energetické masáže vnímám jako pohyb energie mezi těly dávajícího a přijímacího, která se může díky přenosu dostávat do jiných dimenzí pro přijímacího. Hovořím anglicky a rusky.

Vlastním osvědčení: Certifikát na relaxační, sportovní a rekondiční masáže jsem si udělal v roce 2014, absolvoval jsem kurz lávových kamenů, energetickou Tao masáž a pokračuji ve studiu reflexologie.

 

Petr

Petr je dostupný pondělí, středa, čtvrtek od 19-21h a víkendy na vyžádání ověříme

11101769_1016432521718088_201609783_n

     Objednat se ke mně můžete na:

        Koučink EFT

        Terapie pomocí EFT či hypnózy

   

 

       

 

 

 

V roce 2011 jsem se začal hlouběji věnovat studiu tantrické psychologie. Výcvik tantra maséra jsem absolvoval v roce 2012 a od té doby masíruji a vzdělávám se v tantrické práci s energií. Absolvoval jsem výcviky u Kálí Sylvie Kurákové, J. Hawkena, Gabriely Římské, Prem Agni (I. Samotný) a dalších. Mám zasvěcení do Reiki II. Mám akreditovanou certifikaci ze sportovní masáže. Zároveň se věnuji studiu a praktikování koučinku a psychoterapie, protože mezi duší a tělem spatřuji neoddělitelnou jednotu. Mám výcviky a přezkoušení z Hlubinné abreaktivní psychoterapie (prof. A. Dragomirecký), dále akreditovaný výcvik a certifikaci z hypnoterapie a EFT (Institut Katayama s.r.o.) a řadu seminářů (Archetypy, Konstelace, Hooponopono a další.). Hovořím anglicky a dorozumím se německy a rusky.

 

Naše studio