Masáže pro páry

Sportovní, regenerační a relaxační masáže

Regenerační masáž má blahodárný účinek na Vaši psychickou pohodu, zdraví a krásu. Při masáži budou používány jemnější a pomalé hmaty, které Vám budou příjemné (na vyžádání promasírování namáhaných částí těla). Žádné bolestivé masážní hmaty se neprovádí. V masáži se používají hmaty ze švédské klasické masáže.

Doporučená délka masáže: od 60 min – 120 min

 

Indická a antistresová masáž hlavy a obličejevysoce relaxační masáž, která vás zbaví napětí a stresu a napětí ve svalech krku a ramen. Masáž doplňujeme antistresovou masáží obličeje, krku a ramen.

Doporučená délka masáže: 60 min

 

Peelingové olejové masážepeelingová masáž vám dokonale detoxikuje pokožku, odstraní šupinky neživé kůže a především obnoví cirkulaci podkožního systému. Pro zklidnění pokožky následuje doplnění regenerační olejovou masáží. Před masáží si vyberete ten pravý peeling pro Vaši pokožku.

Doporučená délka masáže: 60 min – 90 min

 

Masáž lávovými kameny – Uvolněte napětí ve svalech nahřátými lávovými kameny, které se přikládají na tělo a současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma většími kameny, které se drží v dlani. Tato masáž patří k oblíbeným masážím pro svoje uklidňující a harmonizující účinky právě od podzimních do jarních měsíců.

Doporučená délka masáže: 60 min

 

Párová masáž výběr – vyberte si jakýkoliv typ regenerační, sportovní či relaxační masáže se svým partnerem / partnerkou/ kamarádkou / kamarádem. Tímto dárkem zaručeně potěšíte.

 

Energetické masáže a tantrické masáže

Tao masážtato celotělová masáž je vysoce harmonizující, pracuje se zde s jemnými tahy a účelovými tahy k probuzení energetických center v těle. Při masáži prostřednictvím vlastní energie v těle ucítíte radost z tělesného prožívání, potěšení a vitalitu.

Doporučená délka masáže: 90 min

 

Tantra masážtato celotělová holistická masáž je kombinací masáže klasické s prvky tantrické energetické masáže. Člověk a jeho tělo se uctívá úvodním rituálem, postupně se probouzí smysly a pracuje se zde s dechem, zvukem, pohybem k probuzení energie v těle u přijímajícího. Během masáže může docházet plynule k odstraňování bloků (např. stud, stres, sebepodceňování, přijímání svého těla). Intimní masáž plynule navazuje na celý průběh masáže, dle domluvy nemusí být součástí masáže. Každá masáž je jedinečná v daném okamžiku a pracuje se zde na fyzické úrovni a duševní stránce osobnosti. Před každou masáží je nezbytné si sdělit informace k masáži a zvolit vhodný individuální přístup.

Doporučená délka masáže: 60 min napoprvé, ideálně od 90 min – 3 hodKašmírská tantra masáž - vychází ze Shivaistického konceptu. Při této masáži dochází k uvolňování těla již od začátku 
masáže formou protahovacích cviků vycházejících z jógy. Tělo přijímajícího je podloženo polštářem, aby bylo tělo uvolněno.
Používají se 3 základní pozice: tělo je na boku, tělo je na břiše a na zádech zaháknuté nohama kolem trupu dávajícího. 
Kašmírská masáž je včetně masáže intimních partií. Při této masáži dojde k důkladnému promasírování beder, boků, 
sedacích kostí.

Doporučená délka masáže: 90 min - 120 min